O materiálech

1.Korpusy kuchyňských skříněk

Korpus skříňky je vyroben z dřevotřískové desky tloušťky 18 mm oboustranně potažené dekorativní melaminovou pryskyřicí. Nejčastěji používáme laminované desky od firmy Egger které splňují nejpřísnější evropské normy a mají velmi široké spektrum dekorů. Na požádání můžeme nabídnout laminované desky i od jiných výrobců.

Na viditelných hranách je nalepena 1mm silná hranová páska v dekoru laminované desky. Záda skříňky jsou osazena tak, aby byla zajištěna cirkulace vzduchu a bylo možné provést montáž instalací (voda, elektřina, odpad).

Všechny skříňky jsou dodávány sestavené spojené na kolíkový spoj (vyžaduje-li to situace je možné dodat skříňky i rozebrané). Výhodou tohoto spoje je vysoká pevnost a estetika (na povrchu nejsou žádné vruty ani nevzhledné krytky). Police skříněk jsou též vyrobeny z 18 milimetrového lamina. Police jsou upevněny na výškově nastavitelných kovových nosičích, zajišťujících vysokou nosnost. (50 kg/m2)

2. Dvířka kuchyňských skříněk a čela zásuvek

Dvířka kuchyňských skříněk jsou z různých materiálů. Protože mají na design kuchyně největší vliv a tvoří nemalou část z ceny kuchyně, typy kuchyní dělíme na skupiny právě podle materiálu z kterého jsou dvířka vyrobena. Nabízíme dvířka laminovaná matná, vyrobená z 18mm laminované desky olepené kolem dokola hranovou páskou o síle 1-2mm. U těchto dvířek je největší výběr dekorů, ať už dřevodekorů nebo barev.

Dále jsou to dvířka laminovaná lesklá, tato vyrábíme z laminované desky Fundermax síly 19mm a olepena mohou být buď 1mm silnou hranovou páskou nebo tak zvanou 3D hranou. Pro výrobu prosklených dvířek k oběma typům kuchyní používáme hliníkové rámečky.

Dvířka foliovaná matná a lesklá nabízíme od několika různých firem (např. Trachea, Grena apod.) dle jejich aktuálního katalogu.

3.Pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky v tloušťce 3,8mm jsou vyrobeny z dřevotřískové desky potažené vysokotlakým laminátem,. Přední hrana je zaoblená a je překrytá laminátem z horní až do spodní části. Maximální délka kuchyňské pracovní desky je 4,05m hloubka 60cm u některých dekorů až 120cm. V poslední době je velký zájem o pracovní desky z umělého kamene, i tyto vám můžeme nabídnout v široké škále dekorů od firmy Denbacor . Námy dodávané pracovní desky splňují nejpřísnější evropské normy a mají velmi široké spektrum dekorů.

Indonesian Code Party

replica uhren orologi replica replica rolex fausse rolex replicas de relogios repliki zegarków rolex fake orologi replica replicas relojes replique rolex